zespół

Jesteśmy zespołem specjalistów w różnych dziedzinach, którzy w sposób holistyczny
starają się pomóc zarówno pojedynczej osobie
jak i całej rodzinie

zespół
  • Grażyna Miazga

Psycholog – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego specjalizacja kliniczna dziecka. Certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej sekcji dorosłych oraz dzieci i młodzieży (www.ptpp.pl).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w poradniach pedagogiczno – psychologicznych, prowadząc świetlicę psychoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży, w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym.

  • Anna Ewa Kowalska

Pedagog – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (www.ptpp.pl).

Ukończyła : 2-letnie Studium Socjoterapii w Warszawie, 4-letnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, 3-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Warszawie. Pracowała w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach. Odbywała staż w Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie.

 

  • lek. med.Paweł Kaczmarek

Specjalista Psychiatra,

Doświadczenie zawodowe zdobywał w SWZPZOZ w Gostyninie, Instytucie Psychiatrii i Neurologii (staże specjalizacyjne), Szpitalu Nowowiejskim, Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie. Ma 18-letnie  doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych: depresji, nerwic, zaburzeń snu, psychoz, zaburzeń psychicznych wieku podeszłego. Zdobyłem rozległą wiedzę dotyczącą psychoterapii, którą wykorzystuję w pracy z pacjentami. Przyjmuje w Poradni Mediq, przy ul. Fabrycznej 16/22.

Bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 504-105-686.

  • Olga Kozyra

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta – absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Doświadczenia w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym, Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii, Ośrodku Terapeutycznym Grupa Synapsis, Poradni Patologii i Seksuologii Współżycia, na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, oraz w Klinice Psychiatrii OFWUM na oddziale ogólno-psychiatrycznym.

Obecnie szkoli się w prowadzeniu psychoterapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoterapii Psychoanalitycznej (IPP).

 

  • Mariola Dumicz

Psycholog, Psychoterapeuta – absolwentka SWPS w Warszawie.

Jest członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej Rasztów. Pracowała jako terapeuta zajęciowy w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenia terapeutyczne zdobywała w Przychodni Przyklinicznej Zdrowia Psychicznego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, oraz w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.