zespół – backup

 • person

  lek. med. Malgorzata Szmalec:

Psychiatra, Psychoterapeuta, Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (SN PTP). Certyfikowany Psychoterapeuta Psychoanalityczny, superwizor, psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (www.ptpp.pl).

Psychoterapeuta psychoanalityczny IPP. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrycznej WUM, Szpitalu Nowowiejskim, Oddziale Leczenia Nerwic i Depresji w Komorowie aktualnie pracuje w Centrum Psychoterapii w Warszawie. Pracowała również z pacjentami uzależnionymi.

 • person

  Anna Ewa Kowalska

Pedagog – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (www.ptpp.pl).

Ukończyła : 2-letnie Studium Socjoterapii w Warszawie, 4-letnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, 3-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Warszawie. Pracowała w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach. Odbywała staż w Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie.

 • person

  Grażyna Miazga

Psycholog – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego specjalizacja kliniczna dziecka. Certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, superwizor i psychoterapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej sekcji dorosłych oraz dzieci i młodzieży (www.ptpp.pl).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w poradniach pedagogiczno – psychologicznych, prowadząc świetlicę psychoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży, w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym.

 • person

  Olga Kozyra

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta – absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Doświadczenia w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym, Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii, Ośrodku Terapeutycznym Grupa Synapsis, Poradni Patologii i Seksuologii Współżycia, na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, oraz w Klinice Psychiatrii OFWUM na oddziale ogólno-psychiatrycznym.

Obecnie szkoli się w prowadzeniu psychoterapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoterapii Psychoanalitycznej (IPP).

 • person

  Mariola Dumicz

Psycholog, Psychoterapeuta – absolwentka SWPS w Warszawie.

Jest członkiem kandydatem Instytutu Analizy Grupowej Rasztów. Pracowała jako terapeuta zajęciowy w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenia terapeutyczne zdobywała w Przychodni Przyklinicznej Zdrowia Psychicznego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, oraz w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

 • person

  Agnieszka Michałkiewicz

Dietetyk – absolwentka kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Doświadczenia zawodowe zdobywała w Centralnym Szpitalu Klinicznym, Szpitalu Dziecięcym im.prof.dr.med. Jana Bogdanowicza, oraz Instytucie Żywności i Żywienia. Uczestniczka międzynarodowych kursów i konferencji żywieniowych.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej, oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki.